I N F O R M A C J A

 

Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie informuje odbiorców, że w dniach 09  i 10.08.2021r. (poniedziałek, wtorek) w miejscowościach Ostrów, Kozodrza, Borek Mały, Skrzyszów –  mogą wystąpić przerwy w dostawie wody, spowodowane trwającymi pracami modernizacyjnymi na Stacji Uzdatniania Wody w Ostrowie.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Ostrów 06.08.2021 r.

 

 

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu