Zapraszamy do udziału w konkursie "Najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Powiecie Ropczycko-Sędziszowskim 2021 roku", który jest organizowany przez Starostwo Powiatowe w Ropczycach.
 
Termin zgłaszania się do konkursu mija 23 grudnia 2021 r., a regulamin i karta zgłoszenia jest do pobrania na stronie:http://spropczyce.pl/page/show/3571,zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-najpiekniejsze-iluminacje-swietlne-w-powiecie-ropczycko-sedziszowskim-2021-roku-
 
iluminacja powiat ropczycko sedziszowski 2021

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu