Szanowni Państwo,
 
W związku z organizacją X Edycji "TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH", który odbędzie się 6 marca 2022 roku informujemy, że w godzinach 12:00-14:45 wystąpią utrudnienia na części pasa ruchu drogowego na następujących odcinkach dróg:
  • na dystansie 1963 m droga gminna na terenie Gminy Ostrów
  • na dystansie 5 km droga powiatowa Nr 1177R Wola Ociecka- Blizna, droga powiatowa Nr 1177R Tuszyma- Blizna
  • na dystansie 12 km droga powiatowa Nr 1177R Wola Ociecka- Blizna, droga powiatowa Nr 1177R Tuszyma- Blizna
Zachęcamy do zapoznania się z trasami biegu na poszczególnych dystansach.
 
GCKiS w Kamionce

 
bieg blizna 2022 trasa 01
bieg blizna 2022 trasa 02
bieg blizna 2022 trasa 03

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu