Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dotacje na start – Fundusze Europejskie na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie województwa podkarpackiego”.

Wsparcie w ramach Poddziałania 1.2.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Webinarium odbędzie się  18 marca 2022 r. od godz. 11:00 do 12.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie;

https://tiny.pl/946fs

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 798 771 414.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do osób poniżej 30 roku życia, zamieszkujących i chcących rozpocząć działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy w szczególności osoby zamieszkujące na terenie powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego.

W webinarium wezmą udział: 

Pani Natalia Rzepka  ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Powiatu Kolbuszowskiego „NIL”, która przedstawi projekt „ Młodzi, aktywni, przedsiębiorczy, innowacyjni” oraz

Pan Szymon Burek z Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A, który przedstawi projekt „ Pakiet na start dla MŁODYCH 2”

Program webinarium:

 

1.    Powitanie uczestników i przedstawienie oferty sieci  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

2.    Omówienie grupy docelowej.

3.    Przedstawienie wysokości wsparcia.

4.    Zaprezentowanie operatorów wsparcia

5.    Etapy ubiegania się o dofinansowanie.

6.    Omówienie dokumentacji konkursowej.

Organizator webinarium:


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu

ul. Kościuszki 7,

39-300 Mielec

tel.: 798 771 414, 798 771 650

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Webinar Młodzi na start Mielec

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu