Placówka Terenowa KRUS w Ropczycach zachęca rolników i ich rodziny do zapoznania się z artykułem pt. „Rolniku nie daj się kleszczom” oraz materiałami na temat zasad bezpiecznej pracy w rolnictwie zamieszczonymi na stronie internetowej Kasy w zakładce Prewencja https://www.krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja/. Znajdują się tam ciekawe publikacje prewencyjne, kurs e-learningowy dla dzieci oraz krótkie filmy pokazujące bezpieczne metody pracy w gospodarstwie rolnym.

 

Z poważaniem

Marek Ziobro
Kierownik Placówki Terenowej

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO
Placówka Terenowa w  Ropczycach
Rynek 7, 39-100 Ropczyce, Polska
T: +48 17 22 14 410
Kom: 48 798 792 276

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.krus.gov.pl

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu