lasovia loga

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Lokalna Grupa Działania LASOVIA współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020


 

Lokalna Grupa Działania LASOVIA zwraca się z prośbą do naszych Beneficjentów, którzy aplikowali o wsparcie finansowe w tej perspektywie programowania PROW lata 2014-2020 oraz do naszych mieszkańców gmin wchodzących w skład LGD LASOVIA o wypełnienie ankiety, która posłużą w przygotowaniu raportu Ewaluacji zewnętrznej w ramach działań zdeklarowanych do zrealizowania. Ankieta jest anonimowa.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety.

Ankieta dla Beneficjentów, którzy aplikowali o środki finansowe z LGD LASOVIA:

Ankieta dla mieszkańców:

 

Lasovia - Lokalna grupa dzialania

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu