KOMUNIKAT

Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie, jako zarządzający siecią wodociągową zwraca się z prośbą do Właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Ostrów o ograniczenie w okresie upałów i suszy do niezbędnego minimum poboru wody w  celach gospodarczych.

Należy ograniczyć podlewanie ogródków przydomowych, trawników, terenów rekreacyjnych oraz zużycie wody do mycia pojazdów i napełniania basenów.

Z góry dziękujemy za zastosowanie się do naszej prośby.

Jednocześnie informujemy, że  ze względu na zaistniałą sytuację pogodową,  mogą występować okresowe problemy z dostawą wody o odpowiednim ciśnieniu, a nawet przerwy w jej dostawie.

Ostrów, 27.06.2022 r.

Kierownik Zakładu Usług Komunalnych
w Ostrowie
Marek Gubernat

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu