UWAGA !!!

W związku z rozpoczęciem realizacji inwestycji p.n.: „Przebudowa dróg powiatowych Nr 1296 R Dębica – Wielopole Skrzyńskie w miejscowości Brzeziny i Nr 1331 R Ostrów – Sędziszów Małopolski – Boreczek w miejscowości Ostrów i Kozodrza” informujemy o możliwości występowania utrudnień w ruchu związanych z czasowym zamykaniem wyżej wymienionych odcinków dróg.

Ruch odbywał się będzie wyznaczonymi objazdami. Planowany termin Zakończenia prac – koniec marca 2024 roku.

Objazd Ostrów - jpg

Objazd Brzeziny - jpg

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Starostwo Powiatowe Ropczyce.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu