Ostrów, dnia 22 grudnia  2025r.

OS-4.0002.15.2025

Kadencja 2024 - 2029

 

INFORMACJA

Informuję, że na podstawie art. 20, ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2025r., poz. 1153/ zwołuję na dzień 30 grudnia  2025r. na godzinę 1400 sesję Rady Gminy w Ostrowie - posiedzenie  XXV. Sesja odbędzie się w sali widowiskowej CK i B Gminy Ostrów, w Kamionce.

Poniżej przedstawiam proponowany porządek obrad

  1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie obecności i prawomocności obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Zatwierdzenie porządku obrad.
  5. Informacja Wójta Gminy o działalności Urzędu Gminy w okresie międzysesyjnym oraz z wykonania uchwał.
  6. Dyskusja.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości położonych w Kozodrzy i odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany w budżecie gminy na rok 2025.
  9. Interpelacje, wnioski i zapytania radnych.
  10. Sprawy bieżące.
  11. Zakończenie sesji.

Przewodniczący Rady Gminy

/-/ Rafał Nędza

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu