W sobotę, 9 września 2017 odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze na kompleksie sportowym w Ostrowie. W zawodach uczestniczyło łącznie dziewięć drużyn (trzy kobiece i sześć męskich) z pięciu jednostek OSP z terenu naszej gminy. Poziom zawodów byl bardzo wysoki, przede wszystkim ze względu na czasy uzyskiwane przez uczestników (m.in. przez druhów z OSP Kozodrza w ćwiczeniu bojowym).

Zawody były prowadzone przez Komendanta Gminnych OSP - Adama Gryboś a całość zmagań była dokładnie oceniana przez strażaków z PSP w Ropczycach. Na zakończenie wręczone zostały przez Prezesa Gminnego Zarządu OSP w Ostrowie - Piotra Cielca pamiątkowe dyplomy i nagrody finansowe (do wykorzystania na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego) ufundowane przez p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorza Ożóg.

Wyniki zawodów:
Grupa C (kobieca):

 1. OSP Kozodrza - 132,45
 2. OSP Ostrów - 140,60
 3. OSP Kamionka - 156,05

Grupa A (męska):

 1. OSP Kozodrza I - 103,40
 2. OSP Kozodrza II - 103,52
 3. OSP Wola Ociecka - 122,25
 4. OSP Kamionka - 130,04
 5. OSP Ostrów - 134,74
 6. OSP Skrzyszów - 136,74

Zawody powiatowe odbędą się 23 września 2017 w Ropczycach o godzinie 13:00 i w tych zawodach mają możliwość uczestniczyć wszystkie drużyny dziewczęce z naszej gminy oraz cztery pierwsze drużyny mężczyzn.

Mateusz Surman

 

 • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
 • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
 • Powiat ropczycko-sędziszowski
 • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
 • Urząd pracy w Ropczycach
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
 • Lasovia - lokalna grupa działania
 • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
 • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu