W sobotę, 3 lutego 2018 r. na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Kozodrzy odbył się Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce.

Po bardzo wyrównanej i zaciętej walce ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół MKS Bumerang z Woli Ocieckiej.

Drugie miejsce zajęła drużyna OSP Kozodrza a trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Ostrowa, którzy grali pod bardzo oryginalną nazwą „Kwaśne Mlyko”. Zaraz za podium uplasowali się zawodnicy z zespołu Start Blizna. Pamiątkowe dyplomy i puchary wręczył zespołom p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg wraz z Radnym Rady Gminy w Ostrowie – Zenonem Stachnikiem.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy pokazali wysoki poziom rozgrywek co zapewniło wszystkim oglądającym wielu emocji.

Mateusz Surman

  • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
  • Powiat ropczycko-sędziszowski
  • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
  • Urząd pracy w Ropczycach
  • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
  • Lasovia - lokalna grupa działania
  • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
  • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu