W niedziele 2 kwietnia 2017 na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyła się inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowana przez Młodzież z Grupy Apostolskiej w Ostrowie. Na wspomnianej inscenizacji zebrało się setki widzów a wśród nich m.in. p.o. Wójta Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, Poseł na Sejm RP - Kazimierz Moskal oraz ks. Roman Woźny - Dziekan Dekanatu Pustków Osiedle. Dla wszystkich, którzy nie byli a chcą jeszcze zobaczyć na żywo wspomnianą inscenizację zapraszamy na 9 kwietnia 2017 o godz. 19:00 na kompleks sportowy w Ostrowie.

Mateusz Surman

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu