W dniach 26-27 maja 2018 w Folwarku Cyziówka w Kamionce odbyła się XI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Łącznie podczas dwóch dni wystawy połączonej z różnego rodzaju szkoleniami, pokazami aportowania czy pasienia owiec zostało zaprezentowanych ponad 2 tys. psów z blisko 200 różnych ras.

Partnerem wydarzenia jest „Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta” a Gmina Ostrów sprawowała patronat medialny nad tym wydarzeniem.  

Mateusz Surman

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu