W sobotę, 9 marca na hali sportowej w Skrzyszowie odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Ostrów zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce. Do zmagań przystąpiło osiem drużyn z gminy Ostrów oraz gościnnie zawodnicy z drużyny Cukrownia Ropczyce. Po zaciętej walce najlepszą drużyną okazali się zawodnicy z Woli Ocieckiej.

Rozgrywki podzielono na dwie grupy w, których grano system „każdy z każdym”. W finale ostatecznie spotkała się drużyna z Woli Ocieckiej i Skrzyszowa, gdzie zawodnicy z tej pierwszej drużyny pewnie wygrali aż 8:1. A oto ostateczne miejsca wszystkich drużyn:

 1. Zespól Niespokojnych Nóg Wola Ociecka
 2. Młode Wilki Skrzyszów
 3. Start Blizna
 4. Wrzątek Zimna Woda Ostrów
 5. Tempo Skrzyszów
 6. Wczorajsi Kamionka
 7. Kozodrza
 8. Jeziorko Sadykierz
 9. Cukrownia Ropczyce

Oprócz najlepszych drużyn wyłoniono również króla strzelców całego turniej, którym jak się okazało ex aequo zostali Michał Fornek z Woli Ocieckiej i Jakub Kot z Kozodrzy z dorobkiem po 13 strzelonych bramek. Naatomaist najlepszym bramkarzem został Radosław Lipa ze Skrzyszowa.

Pamiątkowego puchary, dyplomy oraz nagrody wręczył Wójt Gminy Ostrów - Grzegorz Ożóg, Dyrektor GCKiS w Ostrowie z/s w Kamionce - Jadwiga Łomnicka oraz radni Rady Gminy Ostrów: Łukasz Łącała i Andrzej Budzik. Warto dodać, że wśród zwycięskiej drużyny grał również radny Rady Gminy Ostrów - Dominik Kobos.

Mateusz Surman / Arkadiusz Fornek

 • Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.
 • Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce
 • Powiat ropczycko-sędziszowski
 • Podkarpackie - przestrzeń otwarta
 • Urząd pracy w Ropczycach
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS Ropczyce
 • Lasovia - lokalna grupa działania
 • ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach
 • ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych
Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu