2 października 2021r. w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XIV bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. W tym roku nie tak jak zawsze w karnawale, ale w piękniej scenerii jesiennych barw odbył się przełożony z lutego 2021r., kolejny bal.

Po raz czternasty na wspólnej zabawie spotkały się osoby, którym zależy żeby dziewczęta tańczące w zespole Anturja mogły rozwijać swoje talenty i zdolności. Przywołując słowa Paula Coelho „Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony”, warto pamiętać o tym jak ważna jest bezinteresowna pomoc. Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu. Nieważne, czy jesteśmy bogaci, czy biedni. Zawsze można czymś się podzielić. Niekoniecznie musi to być materialny przedmiot. Dochód z balu przeznaczony jest dla zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu oraz jako dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych. Dyrektor serdecznie przywitał zarówno tych, którzy uczestniczą w tym wydarzeniu już od 2007r., jak i tych którzy po raz pierwszy przybyli na ten bal. Wyraził swoją wdzięczność wszystkim, którzy poświęcili swój czas na pomoc w przygotowanie imprezy: referentce Ewie Cichy, pracownikom administracji, obsługi i pracownikom kuchni, radnemu i sołtysowi wsi Andrzejowi Budzikowi za przygotowanie losów i prowadzenie losowania nagród, Mateuszowi Surmanowi za dokumentację zdjęciową. Wyrazy podziękowania za pomoc zostały skierowane także do Tadeusza Lecha, właściciela Rajskiego Ogrodu  oraz Ewy Bogdan, menadżerki tego obiektu. Na XIV balu byli obecni  m.in.: wójt gminy Ostrów p. Grzegorz Ożóg z małżonką, wice wójt naszej gminy p. Jacek Róg z małżonką, radny Rady Gminy p. Zdzisław Porzuczek z małżonką, radny Rady Gminy p. Kazimierz Kłak z małżonką, radny Rady Gminy ze Skrzyszowa i równocześnie sołtys p. Andrzej Budzik z małżonką, radny Rady Gminy ze Skrzyszowa p. Grzegorz Guzek z małżonką, sołtysa z Ostrowa p. Piotr Furtak z małżonką. Swoją obecnością zaszczycili XIV bal charytatywny także przedsiębiorcy, a równocześnie sponsorzy m.in. Małgorzata i Grzegorz Rudny – właściciele Autokliniki RUD CAR z Ostrowa, Sylwia i Tomasz Szerszeń - właściciele firmy HORNET GROUP z Ostrowa, Katarzyna Jung i Łukasz Kozioł z Kancelarii Ubezpieczeń oraz wszyscy sympatycy tej inicjatywy. Oczywiście wszystkim swoje umiejętności zaprezentowały mażoretki w różnych układach tanecznych przygotowane przez instruktorkę Katarzynę Kosińską. Miłą zabawę tej nocy zapewnił gościom zespół Andante z Brzostku, a wiele atrakcji dla gości kryło się w tajemniczych losach. Wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, za pomoc wkładaną w rozwój zespołu oraz uczniów, dyrektor Andrzej Ziajor złożył serdeczne podziękowania. Pamiętajmy, że ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii - armii życzliwości. Angażując się w takiego rodzaju działania pomagamy innym, a jednocześnie zostawiamy ten świat trochę lepszym, niż go zastaliśmy.

 

Sponsorzy XIV Balu Charytatywnego:

 • AUTO KLINIKA Rud-CAR OSTRÓW
 • KANCELARIA UBEZPIECZEŃ  KATARZYNA JUNG PASZCZYNA
 • FIRMA HORNET GROUP S. T. SZERSZEŃ OSTRÓW
 • KARCZMA ZAWADA
 • FIRMA BOMIR SKRZYSZÓW
 • SKŁAD WĘGLA PIAST ROPCZYCE
 • SERWIS ROWEROWY NEWBIKE DĘBICA
 • ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI M.NIEDZIELSKI ROPCZYCE
 • PODKARPACKI BROWAR RZEMIEŚLNICZY CHALLENGER M. K. PRZYSZOWIEC, Ł. KOZIOŁ PASZCZYNA
 • Sklep Odzieżowy LUX-MAR Ropczyce
 • SKLEP SPOŻYWCZY MERKURY ROPCZYCE
 • COMAX COMPUTERS ROPCZYCE
 • RESTAURACJA RAJSKI OGRÓD SKRZYSZÓW
 • GALERIA INDYGO DĘBICA
 • ARKUS & ROMET GROUP Podgrodzie
 • Hurtownia Tkanin i Firan TEX-POL Dębica
 • FIRMA SOFTIJA SKRZYSZÓW
 • STACJA PALIW ALTA TRANS ROPCZYCE
 • „ROBOTEK” SPRZEDAŻ, SERWIS, WYPOŻYCZALNIA SPRZETU OGRODNICZEGO, LEŚNEGO I BUDOWLANEGO, ROPCZYCE
 • FIRMA ANMAR OSTRÓW
 • GABINET REHABILITACJI OPTIMA PLUS ROPCZYCE
 • WYPOŻYCZALNIA MASZYN BUDOWLANYCH „POCZĄTEK” OSTRÓW
 • FIRMA BOGMAR DĘBICA
 • PIZZERIA PRESTO OSTRÓW
 • MAJSTER MARKET TW DĘBICA
 • MYJNIA KROMEX ROPCZYCE
 • FIRMA ŚRUBTEX, DĘBICA
 • FIRMA KOGRAKO DĘBICA
 • KWIACIARNIA CALLA DĘBICA
 • SKLEP SPORTOWY JUPITER DĘBICA
 • FIRMA EL-MAT ROPCZYCE
 • SKLEP OGRODNIK DĘBICA
 • FIRMA CANDELEX, DĘBICA
 • SALON URODY MAGNOLIA OSTRÓW
 • PRACOWNIA FRYZJERSKA B&R OSTRÓW
 • CENTRUM BUDOWLANE ROPCZYCE
 • SALON JUBILERSKI ROPCZYCE
 • SALON ROWEROWY „ROWER” ROPCZYCE
 • FIRMA FOTO-COLOR, ROPCZYCE
 • SKLEP „SAINT & CLAIR” DĘBICA

Foto: M.Surman / Tekst: SP Skrzyszów

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu