W sobotę, 10 września 2022 na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze w których wzięło udział łącznie osiem drużyn w dwóch kategoriach.

Zmagania obserwowali: Kazimierz Moskal – Poseł na Sejm RP, Witold Darłak – Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego, bryg. Łukasz Szopa - Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach oraz Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów.

W kategorii C, czyli kobiecej rywalizował dwie jednostki i najlepszą okazała się drużyna OSP Kozodrza, zaraz przed OSP Ostrów. Jeśli chodzi o grupę A, czyli męską to wyniki końcowe są następujące: 1. OSP Kozodrza, 2. OSP Ostrów, 3. OSP Blizna, 4. OSP Kamionka, 5. OSP Skrzyszów, 6. OSP Ocieka.

Przy tej okazji dla jednostki  OSP Blizna wręczono quada Kymco  MXU 550 wraz ze specjalnym wyposażeniem, który z pewnością zwiększy możliwości operacyjne jednostki.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu