W piątek, 15 września 2023 r., w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce miało miejsce spotkanie samorządowców w ramach projektu "Promocja idei samorządności w Polsce". Program ten jest realizowany przez Związek Samorządów Polskich. W panelu dyskusyjnym, który odbył się podczas tego spotkania, uczestniczył m.in. Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów.

Podczas dyskusji w Jasionce omawiano tematykę współpracy między rządem, a przedstawicielami samorządu terytorialnego. Szczególną uwagę poświęcono rozwiązaniom prawnym mającym na celu wsparcie budżetu samorządów, przez reformy w obszarach finansów oświaty, służby zdrowia oraz gospodarki odpadami.

W spotkaniu udział wzięli m.in.: Krzysztof Sobolewski - Poseł na Sejm RP, Ewa Leniart - Wojewoda Podkarpacki, Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Adam Ciszkowski - Prezes Zarządu ZSP.

 

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu