W sobotę, 16 września 2023 r. na kompleksie sportowym w Ostrowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zawody oficjalnie otworzył Grzegorz Ożóg - Wójt Gminy Ostrów. Podczas zmagań uczestników odwiedził dr Jacek Magdoń - Radny Województwa Podkarpackiego oraz st. bryg. Łukasz Szopa - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach. Jak się później okazało, w obu kategoriach triumfowała jednostka OSP Kozodrza.

Wszystkie jednostki OSP z gminy wystawiły swoje drużyny męskie. Ponadto, w zawodach udział wzięła również jedna drużyna kobieca. Zawody były prowadzone przez Adama Grybosia, a ich przebieg był dokładnie oceniany przez strażaków z PSP w Ropczycach. Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe.

 

Oto wyniki zawodów:

Drużyny kobiece (grupa C):

  1. OSP Kozodrza

 

Drużyny męskie (grupa A):

  1. OSP Kozodrza II
  2. OSP Kozodrza I
  3. OSP Blizna
  4. OSP Ostrów
  5. OSP Skrzyszów
  6. OSP Kamionka
  7. OSP Wola Ociecka
  8. OSP Ocieka

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu