Kazimierz Moskal, były Poseł na Sejm RP w latach 2005-2023, otrzymał z rąk Grzegorza Ożoga – Wójta Gminy Ostrów oraz Rafała Nędzy – Przewodniczącego Rady Gminy w Ostrowie, zaszczytny tytuł „Zasłużony dla Gminy Ostrów”.

Uroczystość nadania tytułu odbyła się 29 grudnia 2023 roku podczas LIX Sesji Rady Gminy w Ostrowie. Wnioskodawcą nadania tytułu był Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, który podkreślił, że przez 18 lat Kazimierz Moskal aktywnie wspierał inwestycje w gminie Ostrów oraz działalność lokalnych organizacji i stowarzyszeń. Chociażby w ostatnich latach wśród realizowanych projektów wymieniono m.in. rozbudowę Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Kozodrzy i oczyszczalni ścieków w Skrzyszowie czy wiele inwestycji drogowych.

Podczas ostatniej kadencji, w latach 2018-2023, wartość inwestycji w gminie Ostrów przekroczyła 100 mln zł, co również jest efektem wsparcia Kazimierza Moskala. Wniosek o nadanie tytułu jednogłośnie poparła powołana kapituła oraz Radni Rady Gminy w Ostrowie.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu