W okresie świątecznym rodzina Kluk z miejscowości Ocieka, w gminie Ostrów, po raz kolejny zachwyca swoją świąteczną iluminacją domu. Każdego roku właściciele domu dekorują go oraz całe gospodarstwo tysiącami lampek, a w tym roku liczba światełek osiągnęła ponad 70 tysięcy!

Rodzina Kluk serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia i osobistego zobaczenia iluminacji. Wstęp jest darmowy, ale podczas pokazów organizowana jest zbiórka charytatywna na rzecz chorych dzieci, która trwa od 24 grudnia 2023 r. do 14 stycznia 2024 r. W tym roku zebrane środki będą przekazane na leczenie Natalki z Niedźwiady, podopiecznej Fundacja "Serca dla Maluszka" ” (info: https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/natalia-pociask). Osoby chętne do wsparcia zbiórki mogą dokonać datków do specjalnie oznakowanych skarbonek.

Adres iluminacji:

39-104 Ocieka 158, Powiat Ropczycko- Sędziszowski, Podkarpackie

https://maps.app.goo.gl/CCUcCm5DJyr81JLN6

Po raz kolejny gratulujemy rodzinie Kluk pięknej inicjatywy, doceniamy ogromny wkład pracy oraz wspaniały gest pomocy dla osób potrzebujących.

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu