Biblioteka w Ostrowie wspólnie z GCKiS w Kamionce zaprasza na wystawę różnego rodzaju przedmiotów, ubrań i urządzeń używanych w czasach PRL.

Wystawa dostępna jest od 20 kwietnia 2018 do około 8 maja 2018 w Bibliotece Publicznej w Ostrowie w godzinach jej pracy, czyli od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00. Poniżej prezentacja kilku eksponatów z tej wystawy…

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu