W sobotę, 30 kwietnia 2022 r. w Bliźnie odbędzie się Podkarpacki Puchar Nordic Walking 2022 - Etap Blizna na dystansie 5 km. Dodatkowo w ramach organizowanej imprezy przewidywany jest „Rajd Rekreacyjny” na dystansie 2 km, który nie będzie podlegał punktowaniu w ramach Podkarpackiego Pucharu Nordic Walking. Głównym organizatorem Podkarpackiego Pucharu Nordic Walking Etap Blizna 2022 jest GCKiS w Kamionce.
 
 
nordic walking blizna gmina ostrow

 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu