Ostrów, dnia 22.03.2021 r.

INFORMACJA

dotycząca zasad odczytów wodomierzy

Ze względu na wprowadzone obostrzenia związane z obecną sytuacją dotyczącą stanu epidemii, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne – Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Ostrowie, działając w porozumieniu

z Wójtem Gminy Ostrów, postanowił wstrzymać dokonywanie odczytów na koniec bieżącego okresu obrachunkowego, tj. na 31 marca 2021 r.

W związku z powyższym zwracamy się do Odbiorców z gorącą prośbą  o dokonywanie indywidualnego zgłoszenia wskazania wodomierza, w następujący sposób:

  1. drogą telefoniczną pracownikom dokonującym odczytów

-          Ostrów, Kozodrza, Borek Mały                         tel. 607 087 601

-          Skrzyszów                                                               tel. 695 599 610

-          Ocieka, Wola Ociecka, Blizna                            tel. 695 021 500

-          Kamionka, Zdżary                                                tel. 695 021 600

  1. drogą telefoniczną lub mailową bezpośrednio do biura ZUK Ostrów tel. 17 22 35 810, tel./fax 17 22 35 809 lub tel. 607 065 701 e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W przypadku nie zgłoszenia wskazania wodomierza, ilość pobranej wody lub odprowadzonych ścieków za okres od 01.01.2021r. do 31.03.2021r. zostanie ustalona na podstawie średniego zużycia wody lub odprowadzonych ścieków
w okresie ostatnich 3 miesięcy.

 

Kierownik Zakładu Usług Komunalnych
w Ostrowie
Marek Gubernat

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu