Informuję, że Wojewoda Podkarpacki rozporządzeniem nr 25/2021 z dnia 29 lipca 2021r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) w województwie podkarpackim ustanowił część Gminy Ostrów położoną na północ od linii drogi wyznaczonej przez autostradę A4 biegnącą od zachodniej granicy gminy do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr DW 986, a następnie na zachód od linii wyznaczonej przez drogę wojewódzką nr DW 986 biegnącą od tego skrzyżowania do miejscowości Ocieka i dalej na zachód od linii wyznaczonej przez drogę łączącą miejscowości Ocieka – Blizna obszarem zagrożonym wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń (ASF).

W związku z powyższym proszę o stosowanie nakazów i zakazów w wyznaczonej części gminy określonych w/w rozporządzeniem Wojewody aż do odwołania.

Treść rozporządzenia w załączeniu.

Wójt Gminy Ostrów

mgr Grzegorz Ożóg

 

 

Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w KamioncePowiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu