Szanowni Państwo,

Informuję, że trwa rekrutacja do żłobka, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Ostrów na rok szkolny 2022/2023.

Rekrutacja do Żłobka „Gwiazdeczka” w Zdżarach na rok szkolny 2022/2023 trwa do 31 marca 2022 r. Kartę przyjęcia dziecka do żłobka wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów będzie można uzyskać w siedzibie Żłobka „Gwiazdeczka” w Zdżarach lub pobrać ze strony internetowej www.zlobekzdzary.pl Trwa również rekrutacja do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych jak również do pierwszych klas publicznych szkół podstawowych działających na terenie Gminy Ostrów. Wnioski można składać do 31 marca 2022 r. w gminnych placówkach oświatowych. Szczegółowe informacje oraz wnioski dostępne są w placówkach szkolnych na terenie naszej gminy.

Wykaz szkół i przedszkoli dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Szkoła”.

 

Wójt Gminy Ostrów

Grzegorz Ożóg

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu