Informujemy, że od najbliższej środy, czyli 16 marca 2022 r. nasz urząd rozpocznie rejestrację uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy i w ten sposób będą mogli otrzymać numer PESEL, który będzie połączony z utworzeniem indywidualnego profilu zaufanego.

Umożliwi to uchodźcom korzystanie z usług, które oferuje administracja rządowa i samorządowa, a także utworzy mobilny dokument, którym będą mogli się posługiwać w relacjach np. z urzędami, czy placówkami ochrony zdrowia.

 

pesel uchodzcy ukraina

 

Powiat ropczycko-sędziszowskiPodkarpackie - przestrzeń otwartaUrząd pracy w Ropczycach

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego - KRUS RopczyceLasovia - lokalna grupa działania ARiMR - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ropczycach ePUAP system e-administracji do realizowania usług publicznych

Copyright © Urząd Gminy Ostrów
Realizacja StudioPixel.eu